Zbog poteškoća u radu nacionalne aplikacije za upise u vrtiće, rok objave privremenih rezultata u Dječji vrtić More za pedagošku 2022./2023. godinu odgađa se do daljnjeg.

Važna obavijest za roditelje

Zbog poteškoća u radu nacionalne aplikacije za upise u vrtiće, rok objave privremenih rezultata u Dječji vrtić More za pedagošku 2022./2023. godinu odgađa se do daljnjeg.

Zbog značajnih problema koji su se pojavili u radu nacionalne aplikacije za upise u dječje vrtiće te dodatnih tehničkih dorada na kojima rade Ministarstvo znanosti i obrazovanja i Središnji državni ured za razvoj digitalnog društva, Lista reda prvenstva s rezultatima prijava upisa neće biti objavljena 10. svibnja 2022. godine kako je ranije najavljeno. Objava Liste reda prvenstva s rezultatima prijava upisa u pedagošku 2022./2023. godinu odgađa se do daljnjega.

Više možete pročitati na mrežnim stranicama Grada Rijeke:

https://www.rijeka.hr/zbog-poteskoca-u-radu-nacionalne-aplikacije-za-upise-u-vrtice-rok-objave-privremenih-rezultata-odgada-se-daljnjeg-2/