Obilježeni Erasmus dani

Povodom obilježavanja Erasmus dana 14. listopada 2022. godine u Dječjoj kući se održao događaj pod nazivom „Psst! U knjižnici smo“.

Projekte su prezentirali Dječji vrtić More, Dječji vrtić Rijeka, Osnovna škola Podmurvice, Osnovna škola dr. Branimira Markovića, Ravna Gora, Osnovna škola Bakar, Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića, Vrbovsko te  Planinarsko društvo Tuhobić. Na skupu su sudionici tragali za odgovorima u posebnoj živoj knjižnici. U knjižnici su sve knjige govorile i sve knjige su imale iskustva u Erasmus+ projektima u kojem sudjeluju djeca predškolske i školske dobi.

Ujedno, Erasmus ove godine slavi 35. rođendan stoga je ovaj događaj dodatno pridonio poslavi tako važne obljetnica.

Više o prezentiranim projektima možete vidjeti na sljedećoj poveznici:

https://read.bookcreator.com/lYhVBZraBIP4EIIw33Qnxs2oGf62/yN-wgZl1S-WQ9agl_P_smw