Obavijest roditeljima o radu Dječjeg vrtića More u slučaju održavanja najavljenog štrajka

 

Obavijest roditeljima o radu Dječjeg vrtića More

u slučaju održavanja najavljenog štrajka

 

Dragi roditelji,

povodom najave štrajka, 15. veljače 2022. održan je sastanak na kojem su Štrajkaški odbor, Upravno vijeće i Ravnateljica zajednički donijeli Zaključak vezano uz organizaciju rada u vrijeme najavljenog štrajka. U vrijeme štrajka Dječji vrtić More nastavlja s provođenjem djelatnosti sukladno Pravilima o nužnim poslovima koji se ne smiju prekidati za vrijeme štrajka i donesenim Zaključkom.

Roditelji imaju pravo neometano koristiti usluge vrtića u vrijeme štrajka i dovesti dijete u Podcentar predškolskog odgoja koji inače pohađa. Sva će djeca biti zbrinuta na odgovarajući način, uz osiguranje smještaja, njege, prehrane, zdravstvene zaštite i druge skrbi. Odgojitelji koji su u štrajku neće provoditi odgojno-obrazovni rad.

Hvala Vam na razumijevanju!

Dječji vrtić More