Nagrada „AmbasadoRI odgoja i obrazovanja“

Nagrada „AmbasadoRI odgoja i obrazovanja“ dodjeljuje se s ciljem posebne valorizacije individualnog doprinosa odgoju i obrazovanju odgojno-obrazovnih radnika iz riječkih predškolskih i osnovnoškolskih ustanova. Cilj ove nagrade je isticanje neprocjenjive uloge proaktivnih, inovativnih i predanih odgojno-obrazovnih radnika u procesu prepoznavanja i razvoja potencijala sve djece, u izgradnji održive i demokratske škole, a time i uspješne i sretne zajednice. Dječji vrtić More se ponosi što je jedan od dobitnika nagrade odgojiteljica PPO Đurđice Nela Dundović. Njezin dugogodišnji rad, trud i predanost poslu zaslužno je okrunjen ovom nagradom. I na krjau, citiramo dobitnicu nagrade: "Kada vidite da vam dijete u vrtić dolazi nasmijano, kada sa žarom u očima gleda što ste sve za njih pripremili, kada traži vaš pogled i vašu potvrdu, znate da ste na dobrom putu i da radite dobar posao. Također, moram tu spomenuti i roditelje koji cijene naš trud i rad, koji su spremni na suradnju. Čast mi je biti dobitnica ove nagrade, biti prepoznata kao radnik koji voli svoj posao."