Nabava novog dostavnog vozila Dječjeg vrtića More

U Podcentru predškolskog odgoja Đurđice održana je primopredaja novog dostavnog vozila koje će zamijeniti staro i dotrajalo, a služit će za prijevoz oboroka (doručka i ručka) u sve podcentre Dječjeg vrtića More: Bulevard, Delfin, Kvarner i Vidrice.  

Za novo vozilo vrijedno 177.964,13 kuna s uključenim PDV-om Grad Rijeka je izdvojio iznos od 93.000,00 kuna, 9.964,13 kuna je osigurano iz vanproračunskih prihoda Dječjeg vrtića More, dok su iznos od 75.000,00 kuna donirale tvrtke Maritime Center od Excellence d.o.o. i Gitone Kvarner d.o.o.

Više možete pročitati na mrežnoj stranici Grada Rijeke: https://www.rijeka.hr/nabavljeno-novo-dostavno-vozilo-za-prijevoz-hrane-za-djecji-vrtic/

Dječji vrtić More ovim putem se zahvaljuje Gradu Rijeci i donatorima tvrtkama Maritime Center od Excellece d.o.o. i Gitone Kvarner d.o.o.