DV More na postolju B2Run-a

Djelatnice dječjeg vrtića More i ove su se godine okupile kako bi predstavile dječji vrtić na B2Run-u, utrci namijenjenoj poslovnoj zajednici koja na jednom mjestu okuplja zaposlenike kompanija i institucija grada Rijeke. Ove godine utrka je okupila je 1256 djelatnika koji su okupljeni u timove branili boje svojih organizacija te gradili timski duh na stazi dugoj 5 kilometara. Start i cilj bili su na Gatu Karoline Riječke, a utrka je započela u 18 sati, te završila u 19 sati proglašenjem najboljih pojedinačnih i grupnih rezultata.

DV More ove se godine može pohvaliti vrlo dobrim grupnim rezultatom te je prvo mjesto u kategoriji srednjih tvrki žene pripalo upravo našim djelatnicama. Pojedinačno, odlične rezultate ostvarile su Doroteja Vlah koja je s vremenom 22:04 ostvarila ukupno 4.mjesto u ženskoj kategoriji, a 1.mjesto u kategotriji srednje tvrtke žene te Amanda Tomac koja je s vremenom 24:29 osvojila 3. mjesto u kategoriji srednje tvrtke žene. Ne manje važne i zavidne rezultate postigle su Marija Zrinušić (32:04), Tihana Kobal (35:04), Nika Mulvaj (40:44), Klaudija Tus (41:27), Martina Rundić (51:01). Nekima je bio i prvi put trčati udaljenost od 5 kilometra, stoga posebno vesele navedeni rezulatati.