Dječji vrtić More na B2Run utrci

Zaposlenici Dječjeg vrtića More ove su godine sudjelovali na B2Run utrci koja okuplja zaposlenike raznih riječkih kompanija.

More zaposlenika preplavilo je Gat Karoline Riječke s kojeg je utrka krenula, a staza je bila dugačka 5 km.

Posebno smo ponosni na postignute rezultate naših malobrojnih, ali jakih predstavnika na utrci.

Naše predstavnice bile su:

Amanda Tomac koja je utrku odradila s odličnim rezultatom (24:08), Marija Zrinušić koja je cijelu utrku odradila s lakoćom i uz osmijeh (32:46), Doroteja Vlah sa rezultatom koji je bio dovoljan za 5.mjesto u kategoriji žena ukupno (22:28) i Ivana Bilješko na koju smo posebno ponosni jer je otrčala svojih prvih 5 kilometara s nevjerojatnim rezultatom (29:39).

Naše predstavnice u vrtić su se vratile s nagradama na koje smo i više nego ponosni. Doroteja Vlah osvojila je prvo mjesto u kategoriji žene – srednje tvrtke, a naš je tim osvojio 2. mjesto u kategoriji najbrži ženski tim – srednje tvrtke.