Tjedan dobre dječje knjige u vrtiću „ Kvarner“

Djeca skupine „Delfini“ obilježili su „Tjedan dobre dječje knjige“ pričom „Najotmjeniji div u gradu, autorice Julije Donaldson. Kao jedna od omiljenijih čitanih slikovnica u skupini, ova je priča prikazana kroz igre uloga. Pritom su izrađena osnovna obilježja likova iz priče i scenografija. Priču sa snažnom porukom važnosti prijateljstva, nesebičnosti , međusobnom pomaganju i velikodušnosti  podijelili smo sa djecom drugih odgojnih skupina.

Nadalje, autorica zbirke priča „ Ćelavi jež“, Dijana Rosandić, posjetila je djecu vrtića „Kvarner. Sama autorica izvela je predstavu istoimenog naslova. Kroz igru velikog broja uloga; hvalisavog kaktusa, skromne, mudre ruže-kraljice cvijeća, mirišljavih ljubičica, psa, mačke, kornjače, ježa.. , svojom pričom, autorica je prenijela važnu poruku :“ Pomagati drugima i biti prijatelj, velika je stvar!