Poštovani roditelji

Sukladno preporukama HZJZ odgojno obrazovni rad u Dječjem vrtiću More od 11. svibnja 2020. godine organizirat će se za djecu čiji roditelji rade i nemaju mogućnosti drugog zbrinjavanja djece. Stoga smo za Vas pripremili anketni upitnik kako bi mogli pravovremeno organizirati rad vrtića. Molimo Vas da ga ispunite najkasnije do srijede 6. svibnja 2020., do 20h i to samo oni roditelji koji imaju potrebu dovoditi dijete u vrtić tijekom svibnja. Anketa za mjesec lipanj bit će dostupna na web stranici od 25. do 28. svibnja 2020. Upute za dolazak u vrtić bit će objavljenje u petak 8. svibnja 2020. iza 12h. Mjesečna cijena usluge će se obračunavati sukladno broju dana korištenja usluge.

Također, na web stranici u rubrici Info kutić- Za roditelje- Obavijesti dostupne su i Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja koje svakako pročitajte.

Pratite i dalje našu web stranicu kako bi bili pravodobno informirani o svim novostima.

LINK ZA ANKETU